Struktura

kierownik działu organizacji imprez

Struktura Organizacyjna Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów dostępna w poniższym załączniku:

  1. Struktura organizacyjna Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów
  2.  Kadra:
  • Dyrektor Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów 
    Beata Rusinowska
    Tel. 22 125-56-01, e-mail: beata.rusinowska@dokursynow.pl
  • Główna Księgowa
    Agnieszka Krajewska     
    Tel. 22 125-56-04, e-mail: agnieszka.krajewska@dokursynow.pl
  • Kierownik Działu Administracyjnego
    Agnieszka Wilk
    Tel. 22 125-56-03, e-mail: agnieszka.wilk@dokursynow.pl 
  • Kierownik działu organizacji imprez
    Olga Twarowska
    Tel. 22 125-56-03, e-mail: olga.twarowska@dokursynow.pl 
  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych
    Katarzyna Gaik
    Tel. 22 125-56-02, e-mail: katarzyna.gaik@dokursynow.pl
  • Koordynator zespołu technicznego, specjalista informatyk
    Tomasz Myszkowski
    Tel. 22 125-56-02, e-mail: tomasz.myszkowski@dokursynow.pl 
  • Koordynator dostępności w obszarze architektonicznym
    Agnieszka Wilk
    Tel. 22 125-56-03, e-mail: dostepnosc@dokursynow.pl  
  • Koordynator dostępności w obszarze informacyjno-komunikacyjnym i cyfrowym
    Tomasz Myszkowski 
    Tel. 22 125-56-03, e-mail: dostepnosc@dokursynow.pl  

 

Opublikował: Tomasz Myszkowski
Publikacja dnia: 26.04.2022, 11:50
Dokument oglądany razy: 273
Podpisał: Tomasz Myszkowski
Dokument z dnia: 07.11.2018